Serwis zamków i stacyjek

Nieprzewidziana awaria albo zużycie uszkodziły zamek lub stacyjkę w Twoim samochodzie? Skontaktuj się z nami. My dokonamy stosownych napraw, a Ty będziesz mieć problem z głowy!

Naprawa zamków samochodowych i naprawa stacyjek samochodowych

Naprawa zamków samochodowych w Hardy Multiserwis przebiega sprawnie i pomyślnie. Dzieje się tak, dzięki wykorzystaniu nowoczesnych rozwiązań i zaangażowania naszej profesjonalnej kadry. Oprócz typowych awarii, zamki i stacyjki niejednokrotnie wymagają naprawy np. po nieudanych próbach włamania lub kradzieży. Nawet jeśli uszkodzenie jest poważne i konieczna jest wymiana zamka lub stacyjki, jesteśmy w stanie Ci pomóc. Bez konieczności wymiany całego kompletu zamków, wyłącznie na podstawie aktualnie posiadanego klucza!

Dorabianie kluczy na podstawie zamka

Nie wpadaj w panikę, jeśli zgubiłeś wszystkie zestawy kluczy, nawet zapasowe! Szybko dorobimy kluczyk na podstawie zamka lub karty kodowej pojazdu. Dodatkowo, dla Twoje bezpieczeństwa, dane ze zgubionego klucza są wykasowane z modułu immobilisera i zaprogramowane na nowo.

Usługi z zakresu dorabiania kluczy świadczymy zarówno w naszym warsztacie w Rzeszowie, jak i na miejscu u klienta. Potrzebujesz naszej pomocy? Zadzwoń KONTAKT