Serwis pilotów i kluczyków

Kluczyki samochodowe mogą odmówić posłuszeństwa z różnych przyczyn, m.in. w wyniku uszkodzenia lub naturalnego zużycia. W takich przypadkach dalsze ich użytkowanie najczęściej okazuje się niemożliwe. Klucze z transponderem mogą znów zacząć działać po przełożeniu immobilizera.

W pilotach centralnego zamka i kluczykach z wbudowanym pilotem centralnego zamka może dojść do uszkodzenia elementów elektronicznych, np. w wyniku zużycia lub uszkodzenia mechanicznego. Gdy w takiej sytuacji pojawi się problem z otwarciem lub uruchomieniem samochodu, skontaktuj się z nami.

W naszym warsztacie w Rzeszowie naprawiamy m.in. karty do Renault, kluczyki do BMW i wiele innych. W naszej ofercie znajdują się wszelkiego rodzaju mikrowyłączniki, tzw. microswitche.

Wymiana baterii

Pilot samochodowy nie działa? Być może należy wymienić baterię lub akumulator! Dysponujemy wszystkimi popularnymi bateriami do pilotów samochodowych, dlatego dokonujemy natychmiastowych wymianRównie szybko zareagujemy w przypadku utraty synchronizacji czy uszkodzenia pilota.  

Sprzedaż obudów kluczyków i pilotów

U nas możesz nabyć obudowy do kluczyków i pilotów samochodowych, takich jak m.in.:

  • kluczyki wyposażone fabrycznie w pilot centralnego zamka lub alarmu
  • piloty obsługujące zewnętrzne moduły sterujące centralnym zamkiem (systemy dokładane)

Kiedy warto wymienić obudowę? Gdy klucz przestaje poprawnie działać np. przez zużycie elementów plastikowych i gumowych. Często oprócz utraty funkcjonalności, problemem okazuje się równie nieestetyczny wygląd kluczyka. Wówczas zapraszamy do nas!

Posiadamy bogatą ofertę różnorodnych akcesoriów do kluczy samochodowych.