Kodowanie kluczy

 Naszą specjalnością jest dorabianie i kodowanie kluczy z immobilizerem do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek i motocykli. Nasi fachowcy świadczą usługi szybko i profesjonalnie.

W ramach naszych usług wykonujemy:
dorabianie kluczy

  • programowanie oryginalnych kluczy i pilotów
  • dorabianie i kodowanie kluczy oryginalnych z immobilizerem (crypto) i pilotem
  • programowanie oryginalnych kluczy i pilotów
  • kodowanie kart samochodowych Renault, Mazda, Toyota itp.
  • przeprogramowanie kluczy i pilotów (zmiana kodu immobilizera w celu uniemożliwienia uruchomienia pojazdu)
  • odczyt pin kodu (PIN CODE)
  • dorabianie kluczy na podstawie kodu karty
  • zakodowanie immobilizera bez oryginalnego klucza
  • dorabiamy też klucze samochodowe bez wzoru, na podstawie kodu, karty kodowej, nr VIN

Kodujemy wszelkiego typu klucze do pojazdów mechanicznych z immobilizerem, czyli specjalnym zabezpieczeniem antykradzieżowym (dotyczy samochodów po 1995 r.). W ramach naszych usług dorabiamy, jak i programujemy oryginalne klucze do wszystkich rodzajów samochodów. Do kodowania stosujemy specjalistyczny sprzęt podłączany do pojazdu przy pomocy złączy diagnostycznych. Średni czas realizacji takiego zlecenia to jedna godzina.

Dowiedz się, jakie marki samochodów obsługujemy w ramach usług z zakresu dorabiania i kodowania kluczy z immobilizerem! Kodowanie kluczyków samochodowych Więcej…

Kodowanie pilotów centralnego zamka  

Awaria pilota centralnego zamka może być spowodowana różnymi przyczynami. Najczęściej wynika z nieumiejętnej wymiany baterii albo całkowitym rozładowaniem. Wówczas rozwiązaniem jest synchronizacja i kodowanie pilota.

Odczyt kodów – SECURITY CODE

Niektóre modele samochodów są fabrycznie zabezpieczone przed kradzieżą poprzez specjalny kod autoryzacyjny. Kod ten jest przydatny w kodowaniu nowego klucza. Jednak w przypadku niektórych marek możemy go zidentyfikować na podstawie odpowiedniego modułu albo obliczyć na podstawie numeru VIN. W przypadku problemów tego rodzaju zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Dezaktywacja zagubionych lub skradzionych kluczyków

Pierwszym zalecanym krokiem w przypadku zagubienia lub kradzieży jest zablokowanie klucza lub usunięcie go z modułu immobilizera. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że pojazd nie zostanie uruchomiony przez niepowołane osoby. Następnie odtworzymy wzór mechaniczny klucza, wykonując jego duplikat.

Aby tego dokonać, najczęściej potrzebujemy jedynie zamka lub stacyjki. Niektóre marki samochodów umożliwiają jednak odtworzenie kodu mechanicznego wyłącznie na podstawie numeru nadwozia VIN.

dorabianie kluczy 

Dorabianie - Kodowanie Kluczy z immobilizerem do samochodów osobowych, dostawczych, ciężarówek i motocykli.